نرم-افزار-حسابداری-هلو

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو چیست؟

نرم افزار هلو. یک نرم افزار حسابداری هلو و ایرانی است که در زمینه حسابداری به کار برده می شود. و طرفداران زیادی دارد. این نرم افزار به منظور استفاده در کارهای فروشگاهی و حساس طراحی و اجرا شده و می توان گفت از کامل ترین نرم افزار های موجود در زمینه حسابداری است.

با این که نرم افزار هلو برای انجام امور حرفه ای حسابداری طراحی گردیده است ولی یکی از مهم ترین نقاط قوت آن، افراد غیر حسابدار نیز به راحتی می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. و مخاطبین از کار کردن با آن احساس رضایت بالایی دارند.

از این نرم افزار برای فروشگاه ها و شرکت ها و تولیدی ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. و از امکانات متعدد آن می توان به صدور فاکتور و اعلام سر رسید چک ها و استفاده آسان برای کلیه کاربران اشاره کرد. تمام این خصوصیات در کنار هم این نرم افزار را تبدیل به یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین نرم افزار های موجود در زمینه حسابداری نموده است.

تاریخچه نرم افزار هلو

در حالت کلی قدمت این نرم افزار به زمان گذشته برنمی گردد . تیم هلو یک تیم پر تلاش بودند که در طول ۲۰ سال گذشته به طور کامل سعی خود را برای بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار انجام نموده و به این جایگاه هم رسیده اند.

مزایا و معایب برنامه هلو

نرم افزار هلو نیز همانند دیگر نرم افزار های حسابداری مزیت و معایب خود را دارد. اما به جرات می توانیم بگوییم که مزایا و کاربرد این برنامه معمولا به معایب اندک آن غالب می باشند.

نرم-افزار-حسابداری-هلو

مزایای نرم افزار هلو

نصب و راه اندازی آسان برنامه

یکی از قابلیتهای خیلی مهم برنامه هلو سادگی کار با این نرم افزار می باشد. در نهایت نصب و راه اندازی برنامه هلو نیز تا حدودی راحت و بدون دردسر است.

حتی اگر شما برای بار اول تصمیم به نصب نرم افزار هلو بگیرید، خیلی آسان و با توجه به دستور العمل های ارائه شده در طول مراحل نصب می توانید هلو را نصب نمایید. و لازم نیست تا از قبل آموزش هایی را درباره نحوه نصب برنامه هلو بیاموزید.

طی مراحل نصب برنامه نرم افزار هلو سوالاتی در مورد نوع کسب و کار شما، مشتریان و ذی نفعان، سهامداران، کارکنان، فروشندگان، نمودار حساب های عمومی … از شما می پرسد، و البته بعد از نصب نرم افزار نیز می توانید این موارد را تعیین کنید.

استفاده راحت از نرم افزار حسابداری هلو

بزرگ ترین علت محبوبیت نرم افزار هلو همانگونه که گفتیم راحتی کار با آن زیاد است. به طوری که برای کار با این نرم افزار حسابداری اصلا نیاز نیست حتما دارای تخصص حسابداری باشید. در ضمن اگر که از شبکه دور برد یا سیستم های از راه دور نیز استفاده می کنید خیلی راحت می توانید اقدام به انتقال اطلاعات میان نرم افزارها کنید.

امنیت برنامه حسابداری هلو

برنامه هلو در عین سادگی از نظر امنیت دارای سطح استاندارد بالایی است و خیلی راحت می توانید برای بخشهای گوناگون اطلاعات جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز رمز گذاری نمایید. و یا برای کاربران گوناگون با توجه به وظایفی که دارند سطح دسترسی تعیین نمایید. از طرفی برنامه هلو به طور منظم از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه نموده و یا اصطلاحا بک آپ گیری می نماید. و نیازی نیست که نگران از بین رفتن اطلاعات درج شده در این نرم افزار باشید.

نرم-افزار-حسابداری-هلو

امکان گزارش گیری از برنامه هلو

شما می توانید به روش های گوناگون و به سادگی گزارشات مختلفی را دریافت نموده و آن ها را چاپ نمایید. و یا حتی فایل اکسل گزارش را دریافت نمایید حتی می توانید اطلاعات و گزارشات بیشتری نیز دریافت کنید.

اهمیت آموزش نرم افزار حسابداری هلو

می توان گفت یادگیری برنامه هلو برای صاحبین مشاغل و شرکت ها واجب است. چرا که یادگیری هلو باعث می شود شما بتوانید به راحتی سیستم کسب و کار خود را از نظر ورودی و خروجی پول و سرمایه مدیریت نمایید.

هلو نرم افزاری است کاملا حرفه ای و کاربردی همراه با رابط کاربری آسان که یادگیری آن را به تمامی مدیران و افرادی که به نوعی با حسابداری سروکار دارند پیشنهاد می نماییم.

نرم افزار هلو در عین سادگی بسیار مقرون به صرفه می باشد. و شما با یکبار هزینه بابت خرید برنامه هلو خیالتان برای همیشه بابت حساب های شرکت راحت می شود.

یادگیری برنامه هلو شما را قادر می سازد که توسط یک نرم افزار جامع، تمام امور مالی مورد نیاز شرکت را به شکلی صحیح و قابل اطمینان انجام دهید. و در دوره های ماهیانه و سالیانه بطور منظم گزارشات مالی را دریافت نمایید.

معایب برنامه حسابداری

یکی از اصلی ترین و تنها مشکلی که می توانیم برای نرم افزار هلو نام ببریم عدم پشتیبانی قوی و موثر از کاربران است.

انواع گوناگون نرم افزار هلو حسابداری

  • برنـامه هلو فروشگاهی
  • بـرنامه هـلو شرکتی
  • برنـامه هـلو صنعتی
  • نرم افزار هلــو تولیدی
  • برنـامـه هـلو تحت شبکه
  • نـرم افزار هلو آموزشگاه
برچسب ها: بدون برچسب

افزودن دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *